Tatuaże dla par – najciekawsze pomysły na tatuaże dla zakochanych

tatuaz-dla-par

Dla jednych kicz, dla innych symbol wielkiej miłości. Dlaczego tak naprawdę pary się tatuują? Aby pokazać swoją miłość innym, czy tatuaże są tylko na widoku dla dwojga zakochanych? Coraz więcej par decyduje się na tego typu manifestacje swojej miłości. Jest to jeden z najtrwalszych symbolów, jakie możemy sobie zrobić. Tatuaże dla dwojga przestały być już ukrytym malowidłami, teraz wzory na ciele mogą obserwować inni.

Tatuaże dla par – wzory do wymalowania na ciele

Wzory na ciałach par mogą przybrać różne kształty. Nie tak dawno bardzo modne było wytatuowanie sobie imienia drugiej połówki, teraz to nie wystarczy. Ważne są symbole danej miłości. Większość rankingów zgadza się w jednym, najbardziej urokliwe tatuaże dla par są tymi minimalistycznymi. Wyglądają elegancko i nie są rzucające się w oczy. Delikatne tatuaże, w których symbolach znajdują się inicjały naszego partnera/partnerki to hit ostatnich lat. Natomiast teraz wchodzi styl uzupełniających się tatuaży dla dwojga. Na dłoni kobiety lewa część serca, na dłoni mężczyzny pasująca jej połowa. Mały tatuaż dla par ukazujące ich dzieci lub zwierzęta. Pomysłów jest wiele, zależy jaka jest Wasza miłość…

Tatuaże dla par – hit czy kit?

Tatuaże dla dwojga mogą stać się niesamowitym pomysłem, którego będzie nam zazdrościć większość znajomych, ale niestety, może okazać się kompletną klapą. Najważniejsze, aby tego typu tatuaże nie robić pod wpływem chwili i emocji, ale aby  ten sposób okazywania uczuć był przemyślany i stworzony z osobą, której jesteśmy w 100% pewni. Pamiętacie wielkie tatuaże na połowę pleców lub rąk z sercami przekutymi strzałami i imionami partnerów? Tego typu tatuaże już dawno odeszły do lamusa i uważane są za koszmarne pomysły. A co z parami, które nie przeszły próby czasu? Zmiana lub usuwanie tatuażu było nie tylko bolesne, ale też kosztowne. Dlatego teraz małe tatuaże dla par są idealnym rozwiązaniem. Oczywiście, nie wróżymy Wam rozpadu związku, ale warto uniknąć takiej przykrej wpadki. Wymalujcie sobie motyw uniwersalny, minimalistyczny, ale również taki, który będzie się wzajemnie uzupełniać. Po rozstaniu nie będziesz musiał mieć na ciele imienia swojego ex, ale wzór, który będziesz  mógł przypisać innej historii. Dlatego tego typu tatuaże muszą być głęboko przemyślane!

Gdzie najczęściej pary tatuują symbole swojej miłości?

Przedstawiamy kilka pomysłów na miejsca, w których warto wytatuować sobie uzupełniający się motyw.

  • Palce – proste, a jakie eleganckie. Mały tatuaż na palcu ręki, który przy przyłożeniu drugiej dłoni, pokazuje cały motyw miłości.
  • Przedramiona – a najbardziej ich tylna część. W trakcie spacerowania za rękę, tatuaże jednoczą się i widać, że malowidła nie są przypadkowe!
  • Nadgarstek – idealne miejsce dla minimalistycznych tatuaży dla par. Jeden ruch ręki, a ukazuje symbol związku.
  • Łydki – podobnie do przedramion. Tylna część łydki idealnie się prezentuje podczas letniego spaceru. Dwie osoby mające na sobie uzupełniający się motyw? To nie może być przypadek.

You may also like...

1 Response

  1. Joanna pisze:

    Dobrym miejscem na tego typu tatuaż jest serdeczny palec dokładnie w miejscu, gdzie nosi się obrączkę. Pod złotym krążkiem można umieścić dyskretną datę lub inicjały współmałżonka. W codziennych sytuacjach i w pracy nie będzie on widoczny.