Tatuaże damskie – gdzie najczęściej kobiety się tatuują? Poznaj trend na 2017 rok!

dziewczyna-z-tatuazem

Tatuaże kiedyś były związane tylko z obrzędami rytualnymi. W nowożytnych czasach, posiadanie tatuażu to znak mody. Teraz młodzi ludzie szukają możliwości na pokazanie swojej osobowości. Dla niektórych wystarczą zdjęcia na portalu społecznościowym, dla innych swój wizerunek warto namalować na swoim ciele. W tym miejscu opiszemy tatuaże damskie. Takie minimalistyczne tatuaże sprawiają, że kobiety czują się wyjątkowo i jedynie w swoim rodzaju.

Jakie są damskie tatuaże?

Nie tak dawno tatuaże były uważane za męską dekorację ciała, a kobiety, które dekorowały swoje ciało, były wyszydzane i pokazywane na ulicy. Teraz czasy się zmieniły i delikatne tatuaże stały się modnymi tatuażami. Ich widok już nie razi gapiów na ulicach. Kobiety na początku podchodzą tego typu spraw „bardzo bym chciała mieć tatuaż, ale się boję”. Wtedy zaczynają robić małe tatuaże, których nie widać za normalnymi ubraniami. Dyskretne motywy zostały wpisane do TOP  „Tatuaże damskie 2017”.

Gdzie najczęściej tatuują się kobiety?

  • Tatuaże na karku – w tym miejscu mieszczą się tatuaże minimalistyczne. Wtedy, kiedy chcesz, pokazujesz światu swój namalowany motyw. W momentach kiedy nie masz ochoty na jego pokazywanie, rozpuszczasz włosy.
  • Tatuaże damskie, delikatne na nadgarstku – malowidło w tym miejscu jest uważane za jedno z najseksowniejszych tatuaży na całym kobiecym ciele. Działa na wyobraźnie ludzi, delikatne tatuaże mogą mieć moc.
  • Modny tatuaż na palcu – takie tatuaże należą do kobiet z charakterem. Widać go cały czasy, najczęściej tatuowany jest na miejscu pierścionka. Tak naprawdę, kobieta, która namalowała sobie tam motyw, musi być odważną osobą.
  • Tatuaż na stopie – wierzch stopy jest bardzo wdzięcznym miejscem. Jest mało widoczny, ale daje nam możliwość wytatuowania większej części ciała. Tatuaże dla kobiet w tym miejscu to strzał w 10. dla osób, które lepiej się czują ze swoim ciałem podczas lata.
  • Modny tatuaż za uchem – mały tatuaż za uchem, to idealne miejsce dla kobiet, które pokazują swoje malowidło wtedy, kiedy one same będą tego chciały.

Kiedy kobiety  decydują się na modny tatuaż?

Statystyka pokazuje, że kobiety najczęściej decydują się na delikatny tatuaż na początek wakacji. Jakie są tego powody? Płeć piękna myśli o plażach i kąpieliskach, na których mogą pokazać nie tylko modny strój kąpielowy, ale także wyjątkowy tatuaż. Następny powód to uniesienie chwili. Podczas imprezy oraz wypoczynku pojawia się też rozluźnienie, a takie luźne podejście sprzyja takiego typu decyzjom. Warto pamiętać, że wakacyjny tatuaż nie zniknie, tylko zostanie z nami do końca życia. Dlatego apelujemy, aby ta decyzja była tą odpowiedzialną! Choć jesteśmy za przemawianiem na ciele obrazami i sentencjami, to róbcie tego typu malowidła z głową.

You may also like...