Kroplówki witaminowe to nowoczesna suplementacja

kroplowki-witaminowe

Kroplówki witaminowe stanowią szybki zastrzyk energii i eliminują wszelkie niedobory witamin i minerałów. Stosują je największe gwiazdy, jednak wcale nie musisz być znanym nazwiskiem z Hollywood, by pozwolić sobie na taką kurację. Wlewy dożylne z dnia na dzień zyskują coraz większą popularność – stosują je sportowcy, biznesmeni oraz wszyscy, którzy chcą żyć zdrowo. Na czym polega fenomen kroplówek z witaminami?

Żyjesz w ciągłym biegu, a Twój grafik jest wiecznie napięty. Intensywna praca, częste wyjazdy służbowe, a do tego wszystkiego cała masa domowych obowiązków, nie pozwalają Ci w odpowiedni sposób zadbać o siebie. Twój codzienny harmonogram nie kojarzy się ze zdrowym trybem życia, ale Ty wcale nie masz zamiaru rezygnować ze swojego zdrowia. Czujesz zmęczenie i silny stres, a Twoja odporność jest coraz gorsza. Doskonale wiesz, że rozwiązaniem byłaby odpowiednia dieta, bogata w cenne wartości odżywcze i składająca się z pięciu regularnych posiłków. Tylko w jaki sposób wdrożyć ten plan, kiedy Twój czas kurczy się nieubłaganie?

Zalety kroplówek witaminowych

Z myślą o takich właśnie osobach powstały kroplówki witaminowe, pełne cennych składników odżywczych, których na co dzień potrzebuje nasz organizm. Ich zaletą jest przede wszystkim to, że działają szybko i skutecznie, pozwalają pozbyć się wielu niedoborów, a co za tym idzie – zminimalizować ryzyko różnych chorób. Skład kroplówki z witaminami jest dostosowywany do indywidualnych potrzeb pacjenta. Wlewy dożylne
mogą mieć właściwości odmładzające, wzmacniające i regenerujące. Sprawdzają się zarówno jako lek na kaca, jak i sposób na odzyskanie siły po intensywnym treningu. Dodają energii lepiej niż filiżanka kawy i wpływają na lepszy nastrój.

Krótka historia kroplówek witaminowych

Początki wlewów dożylnych sięgają lat 60. w Stanach Zjednoczonych. Pomysłodawcą takiej kuracji został John Meyers, lekarz z Baltimore, który opracował własny specyfik, będący mieszanką takich składników odżywczych jak witaminy C i B oraz wapń i magnez. Kroplówka z witaminami, zwana powszechnie „koktajlem Meyersa” z założenia miała łagodzić objawy zmęczenia i przepracowania oraz pomagać przy napięciu mięśniowym. Terapia witaminowa Meyersa nie cieszyła się wówczas wielkim zainteresowaniem, jednak z biegiem lat zaczęło się to zmieniać.

Obecnie kroplówki witaminowe zyskują na coraz większą popularność, a w gronie zainteresowanych klientów znalazły się również takie gwiazdy jak Rihanna, Katy Perry, Madonna, Brad Pitt czy Cindy Crawford.

You may also like...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *