Kroplówki witaminowe to nowoczesna suplementacja

kroplowki-witaminowe

Kroplówki witaminowe stanowią szybki zastrzyk energii i eliminują wszelkie niedobory witamin i minerałów. Stosują je największe gwiazdy, jednak wcale nie musisz być znanym nazwiskiem z Hollywood, by pozwolić sobie na taką kurację. Wlewy dożylne z dnia na dzień zyskują coraz większą popularność – stosują je sportowcy, biznesmeni oraz wszyscy, którzy chcą żyć zdrowo. Na czym polega fenomen kroplówek z witaminami?

Żyjesz w ciągłym biegu, a Twój grafik jest wiecznie napięty. Intensywna praca, częste wyjazdy służbowe, a do tego wszystkiego cała masa domowych obowiązków, nie pozwalają Ci w odpowiedni sposób zadbać o siebie. Twój codzienny harmonogram nie kojarzy się ze zdrowym trybem życia, ale Ty wcale nie masz zamiaru rezygnować ze swojego zdrowia. Czujesz zmęczenie i silny stres, a Twoja odporność jest coraz gorsza. Doskonale wiesz, że rozwiązaniem byłaby odpowiednia dieta, bogata w cenne wartości odżywcze i składająca się z pięciu regularnych posiłków. Tylko w jaki sposób wdrożyć ten plan, kiedy Twój czas kurczy się nieubłaganie?

Zalety kroplówek witaminowych

Z myślą o takich właśnie osobach powstały kroplówki witaminowe, pełne cennych składników odżywczych, których na co dzień potrzebuje nasz organizm. Ich zaletą jest przede wszystkim to, że działają szybko i skutecznie, pozwalają pozbyć się wielu niedoborów, a co za tym idzie – zminimalizować ryzyko różnych chorób. Skład kroplówki z witaminami jest dostosowywany do indywidualnych potrzeb pacjenta. Wlewy dożylne
mogą mieć właściwości odmładzające, wzmacniające i regenerujące. Sprawdzają się zarówno jako lek na kaca, jak i sposób na odzyskanie siły po intensywnym treningu. Dodają energii lepiej niż filiżanka kawy i wpływają na lepszy nastrój.

Krótka historia kroplówek witaminowych

Początki wlewów dożylnych sięgają lat 60. w Stanach Zjednoczonych. Pomysłodawcą takiej kuracji został John Meyers, lekarz z Baltimore, który opracował własny specyfik, będący mieszanką takich składników odżywczych jak witaminy C i B oraz wapń i magnez. Kroplówka z witaminami, zwana powszechnie „koktajlem Meyersa” z założenia miała łagodzić objawy zmęczenia i przepracowania oraz pomagać przy napięciu mięśniowym. Terapia witaminowa Meyersa nie cieszyła się wówczas wielkim zainteresowaniem, jednak z biegiem lat zaczęło się to zmieniać.

Obecnie kroplówki witaminowe zyskują na coraz większą popularność, a w gronie zainteresowanych klientów znalazły się również takie gwiazdy jak Rihanna, Katy Perry, Madonna, Brad Pitt czy Cindy Crawford.

You may also like...