Depilacja laserowa – prosty sposób na gładkie nogi przez cały rok!

Marzysz o jedwabiście gładkich nogach? Zastanawiasz się nad zakupem tradycyjnego depilatora, jednak obawiasz się bólu związanego z mechanicznym usuwaniem zbędnego owłosienia? Co powiesz na bezbolesną depilację, która dodatkowo gwarantuje długotrwały efekt? Epilacja laserowa cieszy się obecnie dużą popularnością wśród kobiet, które miały już dosyć codziennego i uporczywego golenia nóg maszynką.

Bezbolesna depilacja i długotrwałe efekty

Epilacji laserowej są obecnie jednym z podstawowych zabiegów wykonywanych w salonach kosmetycznych. Jak sama nazwa wskazuję depilację przeprowadza się przy użyciu specjalistycznego sprzętu emitującego wiązki laserowe, które po wniknięciu w głąb skóry trwale uszkadzają mieszki włosowe, spowalniając tym samym wzrost włosów. Epilacja laserowa uznawana jest przez wszystkich jako metoda bezpieczna i bezbolesna, której największą zaletą są długotrwałe efekty. Wystarczy przeprowadzenie serii 8-10 zabiegów w regularnych odstępach czasowych, by móc cieszyć się gładkimi nogami przez okrągły rok!
Zastanawiasz się czy depilacja przy pomocy lasera boli? Nic z tych rzeczy! W zależności od stopnia intensywności działania wiązki laserowej odczuwać można jedynie delikatne ciepło i pojedyncze ukłucia.

Jakie są przeciwwskazania do epilacji laserowej?

Choć epilacja laserowa jest zabiegiem w pełni bezbolesnym i bezpiecznym dla zdrowia to niestety nie każdy z nas może z niej skorzystać. Najważniejszymi przeciwwskazaniami do przeprowadzenia trwałej depilacji są:

  • ciąża oraz okres laktacji;
  • menstruacja;
  • choroby nowotworowe skóry;
  • zakażenia bakteryjne skóry;
  • epilepsja;
  • łuszczyca;
  • wszczepiony rozrusznik serca;
  • przerwanie ciągłości naskórka w miejscu wykonywania zabiegu (rany, skaleczenia, zadrapania itp.)

Bezpieczna i skuteczna depilacja to taka, która przeprowadzona zostanie w sposób profesjonalny, dlatego też w tym wypadku warto jest udać się do zaufanego i polecanego salonu kosmetycznego.

You may also like...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *