Cała prawda o słodyczach bez cukru

 

 

Słodycze bez cukru

Podobno życie na diecie to same wyrzeczenia.

Jedzenie bez cukru, warzywa, owoce i brak ulubionych smaków. Nieprawidłowo dobrana i przeprowadzona dieta, która niejednokrotnie kończy się ogromnym napadem głodu na ulubione jedzenie już po kilku tygodniach. Skutkuje to nie tylko utratą dotychczasowych osiągnięć jeśli chodzi o sylwetkę, ale także dostarczeniem organizmowi dodatkowych kilogramów. Dochodzi tu do tak zwanego „efektu jojo”. Aby go uniknąć, zaleca się stosowanie diety bogatej w produkty bez cukru. Eliminacja cukrów może zdziałać prawdziwe cuda. Co to oznacza dla Ciebie? Że nie musisz rezygnować z ulubionych przekąsek, ponieważ na rynku dostępne są przecież słodycze bez cukru!

 

Stewia i ksylitol

 

Mit o bez cukrowych słodyczach bez smaku.

Produkty bezcukrowe nie oznaczają niewyraźnych smaków, zera aromatu etc. Nie jest prawdą, że produkty bez zawartości cukru są nudne i w niczym nie przypominają Twoich ulubionych. Nie muszą także powodować ciągłych myśli o pysznych, słodkich przekąskach, które do tej pory można było jeść niemalże bez ograniczeń. Znajdujący się w składzie słodyczy wolnych od cukru ksylitol oraz stewia, są doskonale słodzącymi substancjami pochodzenia naturalnego. Same w sobie są nawet kilkaset razy słodsze od cukru. Dzięki takiemu poziomowi słodkości, wystarczy ich minimalna ilość, aby uzyskać wspaniały, słodki smak. Produkty te mogą więc znaleźć swe miejsce na półce sklepowej, wśród słodyczy ale już bez cukru.

Czekolady Stevia bez cukru

Słodycze dla duszy i ciała.

Dbaj o swój komfort psychiczny, związany z potrzebą przekąszenia pysznych słodyczy! Nie musisz już folgować regule: „słodycze są dla duszy, zaś zdrowe jedzenie dla ciała”. Słodycze stworzone bez użycia cukru doskonale sprawdzają się jako te zarówno dla ciała, jak i dla duszy. Są zdrowsze i jednocześnie tak samo, lub nawet bardziej pyszne. Czekolada bez cukru, ale też bezcukrowe batoniki, cukierki, a nawet bombonierki – te i wiele innych produktów czekają na Ciebie, aby wspomóc proces odchudzania. Decydując się na produkty bezcukrowe możesz zaoszczędzić nawet 600-800 kalorii dziennie. Jednocześnie jedząc to co do tej pory, tylko ze zmienionym składem. Nie musisz eliminować ze swojej diety nawet czekoladowych batoników, ale przede wszystkim ukochanej czekolady, ponieważ z myślą właśnie o Tobie została stworzona przepyszna czekolada bez cukru!

Kosze ze słodyczami bez cukru

Coraz więcej zdrowych pyszności.

Słodycze bezcukrowe to stale rozwijająca się gałąź żywności, coraz częściej wybierana i polecana przez znanych trenerów fitness, bloggerów, YouTuberów i osoby chcące być na co dzień fit. Przez wszsytkich chcących osiągać realne rezultaty swojej diety i ćwiczeń. Cukierki karmelowe, pianka do smarowania kanapek o smaku ptasiego mleczka, lizaki, kremy czekoladowe do tostów i naleśników oraz pyszne syropy w różnych smakach, które możesz dodawać do shake’ów, wypieków i kawy – to tylko niektóre z nich. Łączy je wszystkie jedno – są one wyprodukowane bez dodatku cukru.

Dobra dieta bezcukrowa

Dobra dieta bez wyrzutów sumienia.

Musisz pamiętać, że tak jak dla wielu ludzi eliminacja słodyczy z diety jest ciężka lub wręcz niewykonalna – tak Tobie uda się to na pewno wspomagając się słodyczami bez cukru. Zdecyduj się zwyczajnie na produkty, które mają w swoim składzie zamiast cukrów, substancje słodzące naturalnego pochodzenia. Stewia i ksylitol sprawią, że ulubiony smak pozostanie z Tobą na każdym etapie diety. Co najważniejsze, dzięki nim porzucisz szkodliwy cukier. Takie rozwiązanie zagwarantuje doskonałe efekty stosowanej przez Ciebie diety i ciężkich ćwiczeń. Zrób sobie przerwę w ciężkim dniu razem ze słodyczami bez cukru, przegryź ulubionego batona zaraz po siłowni lub po powrocie z pracy. Rozkoszuj się ulubionymi smakami bez wyrzutów sumienia!

Bogaty wybór słodyczy bez cukru znajduje się na poniższej stronie:

http://zerokalorii.pl/16-slodycze-bez-cukru

You may also like...

1 Response

  1. Sebastian pisze:

    Ciekawy artykuł, oby więcej takich. 🙂 !