5 prostych tricków ułatwiających sprzątanie

5 prostych tricków ułatwiających sprzątanie

Czysty i zadbany dom to marzenie każdej pani domu. W natłoku codziennych obowiązków jednak często brakuje czasu lub siły na dokładne sprzątanie całego domu. Dowiedz się więc, jak usprawnić ten przykry obowiązek, aby pielęgnacja domu stała się przyjemniejsza.

Sprzątanie to obowiązek, a obowiązki trzeba wykonywać szybko. Warto więc zastosować się do kilku zasad, które to umożliwią.

  1. Zmień podejście. Gdy zmienisz swoje myślenie z klasycznego „muszę posprzątać” na „chcę posprzątać, bo chcę mieć czysty dom”, sprzątanie stanie się nieco przyjemniejsze.
  2. Wyrób sobie nawyki i bądź systematyczna. O ile mniej bałaganu mamy do posprzątania, gdy podstawowe brudy usuwamy na bieżąco. Brudne ubrania niech od razu lądują w koszu, naczynia w zmywarce. Nie zostawiaj sobie nic „na potem”. Dobre nawyki szybko wchodzą w krew, więc po jakimś czasie będzie to zupełnie naturalne.
  3. Poświęć wieczorem kilka minut na zrobienie czegoś dla domu. Zanim położysz się spać, przetrzyj kurze w salonie albo odkurz podłogi. Cokolwiek zrobisz dzisiaj, nie będziesz musiała robić tego w weekend, co daje Ci więcej czasu dla siebie i dla rodziny.
  4. Pozbądź się wszystkiego, czego już nie potrzebujesz. Zrób przegląd rzeczy, które od dłuższego czasu zalegają gdzieś nieużywane i po prostu wyrzuć to, co więcej się nie przyda. Zyskasz dzięki temu przestrzeń wolną od zbędnego bałaganu.
  5. Postaw na dobrą, sprawdzoną chemię. Profesjonalne i skuteczne środki czystości to klucz do sukcesu. Od nich zależy, jak szybko pozbędziesz się zabrudzeń i jak długo powierzchnie pozostaną czyste. Rewelacyjnym rozwiązaniem jest włoska chemia gospodarcza marki Felce Azzurra.

Włoska chemia gospodarcza i kosmetyki Felce Azzurra

Felce Azzurra to jedna z wiodących marek we Włoszech. Stworzona została przez dom perfumeryjny Paglieri i od wielu pokoleń chwalona jest przez ludzi na całym globie. Coraz większą popularnością cieszy się również w Polsce. Dzieje się tak za sprawą jej niezwykłej skuteczności i przystępnych cen. Asortyment marki to przede wszystkim kosmetyki: żele pod prysznic, talki, balsamy, kremy i dezodoranty. W szerokiej ofercie włoskiej firmy znajduje się także chemia domowa: płyny do prania i do płukania, środki do prasowania, odświeżacze powietrza, torebki zapachowe oraz wszelkie produkty do czyszczenia domu. Czym odznaczają się produkty Felce Azzurra? Poza wyjątkową skutecznością, ich największą zaletą są niecodzienne, nietuzinkowe zapachy. Linie zapachowe komponowane są z ponad stu wyselekcjonowanych składników z każdego zakątka świata i są naprawdę niepowtarzalne. Ponadto długo utrzymują się na ubraniach oraz w powietrzu. Pod wieloma względami są zdecydowanie lepsze niż drogie marki wiodące prym w Polsce.

Kosmetyki Felce Azzurra – gdzie kupić?

Wyłącznym dystrybutorem tej marki jest Foodtrade sp. z o.o. Produkty można kupić we wszystkich dobrych sklepach na terenie Polski: Carrefour, markety Piotr i Paweł, Makro oraz Merco. Na terenie Polski znajduje się 145 stacjonarnych punktów, w których dostępna jest chemia włoska spod skrzydeł grupy Paglieri. Nie czekaj więc i już dziś odmień swój dom za sprawą tych niebanalnych i wyjątkowych środków czystości i kosmetyków!

You may also like...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *